Swarovski armband met kristallen rondom. Deze armband is volgezet met donkerbruine en goudkleurige kristallen. De armband is aan de uiteinden versiert met goudkleurige tubes met fonkelende donkergrijze kristallen kleur. De ronde kern van deze armband is volgezet met 100% kristallen en leverbaar en 8 kleuren.
Leverbare maten: Small ( 49 mm ) en Medium ( 55 mm )
Deze Swarovski armbanden van de Crystaldust serie zijn rondom bezet met fonkelende echte Swarovski kristallen. Middels een uniek proces worden de losse steentjes, als het ware, compact tegen de armband gelijmd, steen op steen. Totdat de armband compleet is volgezet met stenen wat een bijzonder luxe maar ook een ruwe uitstaling geeft. Dit type armband wordt geleverd in meerdere kleuren. Deze armband is volgezet met bruine en goudkleurige kristallen.
Deze armbanden zijn leverbaar in 2 maten: S en M
Elke Swarovski armband wordt geleverd in de originele luxe Swarovski verpakking en is het een cadeau, dan pakken wij het gratis voor je in.
Bestel de Swarovski Crystaldust Cuff Armband 5348101 nu online!
Kijk ook bij het overzicht van alle Swarovski armbanden.
Kijk ook bij de bijpassende Swarovski oorbellen.
Kijk ook bij de bijpassende Swarovski ringen.
Kijk ook bij de bijpassende Swarovski kettingen.